English       Join KSYM

אודותינו

הכרות עם חברי וועד!

חברים יקרים,

אנו מתרגשים להציג בפניכם את הוועד הנכנס של קהילת שערי יונה מנחם לשנה הקרובה. תקראו על חברי הוועד, למטה, ותרגישו נוח להגיד "שלום" :)

אנו מקווים להמשיך לקדם את הקהילה לאחר ההצלחות של השנים האחרונות ולהצמיח הקהילה הדינמית, המעורבת והמלומדת שלנו.

בהזדמנות זו ברצוננו להודות לחברי הוועד היוצאים -- דב כץ, דב איינהורן וקורין ברזון -- על המסירות והעבודה הקשה לאורך תקופתם בוועד, והנהגתם יוצאת הדופן במהלך 3 שנים האחרונים.

אחרון חביב – אם יש לכם משהו לדסקס, תהיו בקשר איתי, ביחד עם יתר הוועד, דרך המייל המשותף שלנו: members@ksym.org.il.

אלי רזין, Ely Razinנשיא
ely.razin@ksym.org.il

אלי ואשתו ציפורה עלו לארץ ב-2011, ישר לבית בבוכמן שהם העיזו לקנות "על נייר" בזמן שעדיין התגוררו בטיאנק, ניו ג'רזי. הוא וציפורה התברכו בשמחה בארבעה ילדים, שתי קריירות ובית אחד (עכשיות בית שונה). תפקידו הנוסף (מחוץ לבית הכנסת) הוא כבכיר בהייטק. מכיוון שהבית כנסת הוא מרכז בחיי המשפחה מאז עלייתם לארץ, אלי שמח לתרום בחזרה לקהילה, ומשרת את הוועד השנה כנשיא (לאחר שנתיים קודמות בוועד). אלי במקור מטורונטו.

Moshe Arkingאלכסנדר גרודזינסקי ,גזבר
alexander.grodzinski@ksym.org.il

אלכסנדר גרודזינסקי עלה לארץ ועבר למודיעין ב-2012, יחד עם אשתו אסתר מלכה וארבעת ילדיו. אלכסנדר הוא רואה חשבון, ועובד במיזוגים ורכישות בתעשייה האווירית לישראל. הוא כיהן בוועד בעבר, ומאז חבר בוועדת הביקורת של בית הכנסת. אלכסנדר מצפה להמשך מעורבותו בבית הכנסת כגזבר.

Adina Cutlerעדינה קוטלר, אירועים
adina.cutler@ksym.org.il

עולה ותיקה ותושבת מודיעין זמן רב, עדינה היא אמא גאה של אדרת וגבריאל, וזוהי שנתה השלישית כחברה בוועד בית הכנסת. היא עובדת בשיווק משרדי עו"ד ומתגעגעת להופעות כחברה ב"נשים בתיאטרון". היא תשמח לשמוע מכל מי שיש לו רעיון לכל הקשור לאירועים, תוכניות לנוער ויוזמות חסד. הצלחת התוכניות הללו תלויה במתנדבים. אנא היו בקשר אם תרצו לארגן ולהפעיל ועדות ותוכניות שונות, כגון ועד תרבות, ועד הנוער, משלוחי מנות, מסיבות בחגים שונים (בע"ה!), אירועים לילדים/נוער ואירועים חברתיים למבוגרים (כן, גם בתקופה של ריחוק חברתי).

Moshe Arkingמשה ארקינג, גבאים ופעולות
moshe.arking@ksym.org.il

משה הצטרף לקהילה שלנו בשנת 2015 כשעלה עם אשתו פרנסס וחמישה ילדיו למודיעין. בתפקיד CIO של חברת אופנה בארה"ב (בה עבד ב-24 השנים האחרונות), מוקד הקריירה של משה היה בתחום הטכנולוגיה. ב"זמנו הפנוי" הוא משרת כשוטר מתנדב וראש צוות במשטרת מודיעין, ככבאי מתנדב וסגן ראש מפקד מתנדבי מודיעין בכבאות והצלה, וכחובש, מפקד צוות ונהג אמבולנס באיחוד הצלה. הוא היה פעיל בקהילתו לשעבר בברוקלין, במועצות שונים קהילתיות ושל בית ספר, והוא להוט לעשות כל שביכולתו למען בית הכנסת שלנו כחבר הוועד.

Hylton Peimerהילטון פיימר, בניין 
hylton.peimer@ksym.org.il

הילטון הוא במקור מדרום אפריקה, ועלה לארץ ממלבורן, אוסטרליה ב-1999. הוא הכיר את אשתו דפנה בירושלים והם גרים במודיעין עם שלושת בני הנוער ב-14 השנים האחרונות. הילטון הוא ה-CTO של Datos Health. הילטון משרת את השנה השלישית (והאחרונה) שלו בוועד, וממשיך להתמקד בעניינים הקשורים לבניין.

Liora Greenליאורה גרין, תקשורת ושרותי חברים
liora.green@ksym.org.il

ליאורה, במקור מבלגיה, עלתה עם משפחתה לארץ לפני 3 שנים לאח 22 שנות חיים בסן דייגו. היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת בר אילן עם תואר בספרות ובלשנות צרפתית, ולאחר מכן בילתה מספר שנים כמורה לשפות. לאחר שלקחה חופש כשהילדים היו צעירים, היא חזרה לעבוד כמנהלת חשבונות בחברת ניהול ההון של אורן
היא אוהבת לחיות בישראל ואת הקהילה החדשה שלה בKSYM.

Geri Schwartzג'רי שוורץ, חינוך
geri.schwartz@ksym.org.il 

גילה ומשפחתה עלו ארצה למודיעין בשנת 2004. כאחת מהמייסדות של קהילת שערי יונה מנחם, היא הייתה פעילה בבית כנסת ובקהילה במשך שנים רבות. בעבר היא עבדה כאחות במחלקה האונקולוגית והיא גם מאמנת לחיים (קאוצ'רית) מוסמכת. האחראויות שלה בוועד כוללות פיקוח והשגחה על חינוך למבוגרים וכן פעילויות לנוער.